Програма

април 2021

13 април вторник

Двубой

от Иван Вазов
13 април, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
13 април, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
13 април, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
14 април сряда
14 април, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
14 април, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
14 април, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 април четвъртък

Три високи жени

от Едуард Олби
15 април, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
15 април, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
15 април, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 април петък

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
16 април, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Майстори

от Рачо Стоянов
16 април, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
17 април събота
17 април, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
17 април, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 април неделя

Бележките под линия

от Мирела Иванова
18 април, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 април понеделник

Майстори

от Рачо Стоянов
19 април, понеделник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 април вторник

Обир

от Джо Ортън
20 април, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 април сряда

Плач на ангел

от Стефан Цанев
21 април, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
21 април, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 април четвъртък

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
22 април, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
22 април, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 април петък

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
23 април, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 април, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 април събота

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
24 април, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
25 април неделя

Бележките под линия

от Мирела Иванова
25 април, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 април сряда
28 април, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
28 април, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
28 април, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 април четвъртък
29 април, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
29 април, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
май
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.