Програма

май 2021

13 май четвъртък
13 май, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
13 май, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 май петък
14 май, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
14 май, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
14 май, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 май събота

Двубой

от Иван Вазов
15 май, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
15 май, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
15 май, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 май неделя

Синът

от Флориан Зелер
16 май, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Майстори

от Рачо Стоянов
16 май, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
16 май, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 май вторник

Neoдачници

от Максим Горки
18 май, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
18 май, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
18 май, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 май сряда
19 май, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
19 май, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
19 май, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
20 май четвъртък
20 май, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
20 май, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 май, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 май петък
21 май, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
21 май, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
21 май, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 май събота

Лисичета

от Лилиан Хелман
22 май, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
22 май, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
22 май, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 май неделя

Бащата

от Флориан Зелер
23 май, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
23 май, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
23 май, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 май вторник

Компания

от Стивън Зондхайм и Джордж Фърт
25 май, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
25 май, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
25 май, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 май сряда

Компания

от Стивън Зондхайм и Джордж Фърт
26 май, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
26 май, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
26 май, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 май четвъртък

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
27 май, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
27 май, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 май петък

Двубой

от Иван Вазов
28 май, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
28 май, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
28 май, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 май събота

Любовникът

от Харолд Пинтър
29 май, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
29 май, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
29 май, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 май неделя

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
30 май, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
30 май, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
юни
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.